Siz hayal edin,
biz kodlayalım

 

İhtiyaçlarınıza göre özgünleştirdiğimiz yazılım çözümlerimiz ile iş süreçlerinizin planlama, izleme, raporlama ve analizini birlikte gerçekleştirelim, hayal ettiğiniz sistemi kodlayalım.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımı

 

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinizin proaktif yönetimini destekleyen bu yazılım sayesinde; iş yeri sağlık ve güvenlik birimi tarafından yürütülen tüm faaliyetler izlenebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir.
Alanın deneyimli uzmanları tarafından hazırlanmış ArtıMetrik İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılımında işlevsellik ve kullanıcı dostu yaklaşım ön plandadır.
Her tehlike sınıfından, farklı sektör ve büyüklükteki şirket ve kurumların ihtiyaçlarını karşılayan; sağlık ve güvenlikli profesyonellerine rehberlik eden, sonuç odaklı bir yazılımdır.

LMS – Eğitim Yönetim Sistemi

 

Eğitici ve bilgilendirici içeriklere zaman ve mekandan bağımsız erişim artık bir gereklilik. Bu gerekliliği ve ötesini karşılayan ArtıMetrik bir LMS (eğitim yönetim sistemi) sağlayıcısı ve içerik üreticisi.  Bu sistem, organizasyonların eğitim faaliyetlerini zenginleştirmesine, yönetmesine ve ölçmesine olanak sağlıyor.

Size Özel Çözümler

 

Kurumunuzun ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda,  özel yazılımlar üretelim; hayalinizdeki yönetim çözümünü birlikte geliştirelim.